eesti

Teil on paliju õigeid seisukohti milledega võib nõustuda.Eestlus pole pikas perspektiivis jätkusuutlik kui praegune liberaalne rahvuspoliitika jätkub.Paistab,teil on nostalgia kõuka aja järgi-see on teie probleem.Inimloomust on alati raha ja selle ümber tekkivad intriigid mõjutanud.Inimene on loom ja see loom petab-ahnitseb ja tapab kui vaja.Soovitan teil poeem kirjutada see tuleks kasuks teile-olete veidi kibestunud ja pettunud inimene!!

inglise

You have a lot of right points of view that can be accepted. Estonia is not sustainable in the long run if the current liberal national politics continues. animal cheats-greedy and kills if necessary.I suggest you write a poem that should benefit you-you are a little bitter and frustrated person !!

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)